Wyniki oficjalne zawodów oraz zdjęcia -Dzień Dziecka 2017 Łęgoń

04 czerwca 2017 nasze koło zorganizowało wędkarski Dzień Dziecka dla wszystkich chętnych dzieci z powiatu wschowskiego. Trzygodzinne łowienie na  jedna  wędkę było bardzo zacięte w poszczególnych grupach i kategoriach, a miejscem zawodów było łowisko Łęgoń. W imieniu uczestników, opiekunów dzieci oraz organizatora dziękujemy serdecznie wszystkim wspierającym: Urząd Miasta i Gminy Wschowa, Starostwo Powiatowe Wschowa, Firma Siorbet – odlotowe lody, Zakład Szewski Przemysław Chudziak, Firma Balcerzak, Piotr Jaz Fechner, Piekarnia Gierczak, Sklep Wędkarski BONO, Sklep Wędkarski Trafika, Sylweriusz Małyska firma „Oskar”, Różai Piotr Rękoś „Karwex”, Stanisław Jackowski, Stanisław Mielnik, Paweł Piter, Marek Wawrzków, Ratownik Medyczny Adam Plapis -zabezpieczał imprezę ze strony medycznej.




Miejsce Imię i nazwisko waga  ryb

kat.dziewcząt 5-10 lat
1 Brzostowska Gabrysia 1270
2 Klaudia Borowiak 890
3 Sandra Król 850
4 Maja Prymka 680
5 Aleksandra Szymańska 630
6 Marta Szyszło 550
7 Rozalia Płóciniak 540
8 Agnieszka Stachowiak 450
9 Nikola Stefańska 450
10 Alicja Jaworska 390
11 Lena Szyszło 360
12 Julia Piotrowska 300
13 Alicja Dul 280




kat. dziewcząt 11-15 lat



1 Karolina Kokocińska 1650
2 Klaudia Paduch 1320
3 Maja Lewandowska 860
4 Agata Żaglewska 830
5 Hanna Godziatkowska 800
6 Anna Szymańska 590
7 Hanna Gabrych 280
8 Ewelina Dunkowska 240
9 Natalia Szmacińska 230
10 Wiktoria Marczak 160
11 Wiktoria Szary 150




kat. chłopcy 5-10 lat



1 Piotr Orłowski 1320
2 Mateusz Grzelczak 1160
3 Jakub Chudziak 840
4 Fabian Fliegier 810
5 Wojciech Tomczak 700
6 Filip Dudzisz 690
7 Przemysław Prządka 650
8 Bartłomiej Romanowicz 610
9 Kamil Gromek 600
10 Fabian Tyl 580
11 Tomasz Dunowski 550
12 Michał Szary 370
13 Gracjan Filiński 360
14 Maksymilian Antoniuk 350
15 Olaf Szeszuta 340
16 Dominik Stachowiak 300
17 Franciszek Szary 280
18 Ignacy Starzycki 250




kat.chłopcy 11-15 lat



1 Tomasz Nowicki 1660
2 Wiktor Kusyk 1230
3 Filip Soroka 1140
4 Nikodem Król 940
5 Bartłomiej Poczopko 900
6 Albin Piotrowski 850
7 Kacper Dudzisz 570
8 Marcin Dunowski 370
9 Marcin Wach 360
10 Franciszek Starzycki 250
11 Dominik Cholewa 10



Sprzedaż zezwoleń na 2020 r.

w każdy poniedziałek

godz. 16.00 - 17.00

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości