Wyniki zawodów o tytuł Mistrza Koła nr 1 - Łęgoń 12.04.2015

Kobiety

Imię i nazwisko

Waga ryb

I tura (g)

Ilość

punktów

Waga ryb

II tura (g)

Ilość punktów

Suma punktów

Miejsce

Teresa Nowak

1040

2

830

1

3

1

Weronika Dederek

1045

1

810

2

3

2

Gabriela Ufniak

925

4

730

3

7

3

Marlena Strojwąs

940

3

675

6

9

4

Sylwia Nowacka

785

5

705

4

9

5

Jarosława Pawlukiewicz

720

6

685

5

11

6

 

Kadeci

Imię i nazwisko

Waga ryb

I tura (g)

Ilość

punktów

Waga ryb

II tura (g)

Ilość punktów

Suma punktów

Miejsce

Wojciech Strojwąs

915

1

680

2

3

1

Paweł Dederek

720

3

795

1

4

2

Grzegorz Nowacki

765

2

0

3

5

3

 

Juniorzy

Imię i nazwisko

Waga ryb

I tura (g)

Ilość

punktów

Waga ryb

II tura (g)

Ilość punktów

Suma punktów

Miejsce

Bartłomiej Kubicki

1895

1

735

2

3

1

Daniel Ufniak

950

2

1020

1

3

2

Adrian Hrynda

720

3

655

3

6

3

 

 

Seniorzy

Imię i nazwisko

Sektor

Waga ryb

I tura (g)

Ilość

punktów

Sektor

Waga ryb

II tura (g)

Ilość punktów

Suma punktów

Miejsce

Bogdan Nowicki

B-23

1140

2

B-63

2470

1

3

1

Zbigniew Samuś

A-8

1750

2

B-61

1670

2

4

2

Robert Lajzner

A-6

1180

4

A-47

1880

1

5

3

Ryszard Majewski

A-5

2300

1

B-53

500

6

7

4

Marian Skład

A-7

1470

3

A-49

400

5

8

5

Jacek Bielecki

B-19

1100

6

A-45

720

2

8

6

Przemysław Chudziak

A-3

1070

6

A-43

610

3

9

7

Andrzej Złoczewski

B-15

1120

5

A-41

530

4

9

8

Grzegorz Zasowski

B-12

1140

2

B-54

490

7

9

9

Wojciech Król

B-24

1140

2

A-42

350

8

10

10

Szymon Dembiński

B-16

670

9

B-62

1250

3

12

11

Andrzej Jańczak

B-21

1370

1

A-40

0

11

12

12

Jacek Kokociński

B-18

740

8

B-51

550

5

13

13

Waldemar Kubicki

B-20

870

7

A-44

350

6

13

14

Stanisław Jackowski

B-22

630

10

B-50

600

4

14

15

Zbigniew Żamajtis

A-1

1140

5

B-57

380

11

16

16

Piotr Jaz Fechner

A-4

940

7

A-39

280

10

17

17

Stanisław Mielnik

A-2

320

10

A-46

360

7

17

18

Arkadiusz Skurdź

A-10

340

9

A-48

330

9

18

19

Jacek Rękoś

B-13

530

11

B-56

420

8

19

20

Stanisław Pawlukiewicz

A-9

760

8

B-52

330

12

20

21

Marek Jankowski

B-14

320

12

B-59

390

9

21

22

Zygmunt Sobczuk

A-11

270

11

B-60

390

10

21

23

 

I tura :                                                                                                                II tura

Sektor A : 1-11                                                                                                Sektor A : 39-49

Sektor B : 12-24 (17 –wykluczone)                                                         Sektor B : 50-63 (55 i 58 wykluczone)



Sprzedaż zezwoleń na 2020 r.

w każdy poniedziałek

godz. 16.00 - 17.00

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości