UWAGA !!!   Zarząd Okręgu PZW Poznań  wprowadził na stawie w Łęgoniu    ZAKAZ POŁOWU AMURA
na czas nieokreślony z powodu dużego zarastania zbiornika. Zakaz obowiązuje od 31.03.2017.

GPx 2015

Wyniki zawodów z cyklu GPx 2015

Tutaj będzie można śledzić punktację do GPx koła w 2015 roku. Tabela będzie sukcesywnie uzupełniana po zakończeniu kolejnych zawodów zaliczanych do klasyfikacji GP.------- KOBIETY,------ KADECI ----- JUNIORZY,------- SENIORZY. Jeżeli znajdziecie błędy wyślijcie e-mail z uwagami.


Wyniki skrócone po 4 rundach -podsumowanie GPx

Kobiety

Zajęte miejsce w GP 2015 KOBIETY         Nazwisko i imię Suma punktów GP 2015 Suma wagi ryb z zawodów
1 Nowak Teresa 8 9820
2 Ufniak Gabriela 11 10440
3 Strojwąs Marlena 11 9370
4 Dederek Weronika 11 8585
5 Nowacka Sylwia 20 3615
6 Pawlukiewicz Jarosława 23 5000

Kadet

Zajęte miejsce w GP 2015 KADET          Nazwisko i imię Suma punktów GP 2015 Suma wagi ryb z zawodów
1 Strojwąs Wojciech 4 7869
2 Nowacki Grzegorz 12 2445
3 Dederek Paweł 14 3795
4 Grzelczak Dawid 16 2605
5 Dobrys Dominik 17 540

Junior

Zajęte miejsce w GP 2015 JUNIOR        Nazwisko i imię Suma punktów GP 2015 Suma wagi ryb z zawodów
1 Kubicki Bartłomiej 5 9505
2 Hrynda Adrian 10 4335
3 Ufniak Daniel 15 1970
4 Lewandowski Rafał 16 2470
5 Kajdas Damian 16 390

Senior

Zajęte miejsce w GP 2015 SENIOR        Nazwisko i imię Suma punktów GP 2015 Suma wagi ryb z zawodów
1 Lajzner Robert 13 17170
2 Kokociński Jacek 18 17805
3 Bogdan Nowicki 22 13005
4 Jańczak Andrzej 27 11495
5 Skład Marian 28 10685
6 Majewski Ryszard 31 11730
7 Jaz-Fechner Piotr 42 11745
8 Kubicki Waldemar 43 9255
9 Rękoś Jacek 48 11835
10 Borowiak Marek 48 8110
11 Dembiński Szymon 49 7596
12 Złoczewski Andrzej 51 8680
13 Chudziak Przemysław 51 6565
14 Jankowski Marek 65 8880
15 Jackowski Stanisław 65 5235
16 Bielecki Jacek 65 4445
17 Żemajtis Zbigniew 67 6715
18 Samuś Zbigniew 67 4760
19 Zasowski Grzegorz 69 4380
20 Pawlukiewicz Stanisław 70 6590
21 Nowacki Robert 75 4400
22 Parzy Mikołaj 77 4550
23 Dederek Henryk 82 2885
24 Król Wojciech 84 1490
25 Sobczuk Zygmunt 91 2265
26 Lewandowski Rafał 92 2405
27 Mielnik Stanisław 92 680
28 Skurdź Arkadiusz 93 670
29 Piter Paweł 94 780
30 Dziurla Tomasz 95 2300
31 Kasztelan Mirosław 95 685
32 Matuszewski Stanisław 95 660
33 Borowy Ryszard 96 5
34 Borowy Kazimierz 97 5
35 Kajdas Sławomir 99 5
36 Wnęk Zdzisław 99 4
37 Wojdowski Jan 99 3

 


Wyniki skrócone po trzech rundach GPx

KOBIETY

Zajęte miejsce w GP 2015 Nazwisko i imię Suma punktów GP 2015 Suma wagi ryb z zawodów
1 Nowak Teresa 6 6595
2 Strojwąs Marlena 7 6770
3 Ufniak Gabriela 8 7245
4 Dederek Weronika 10 5145
5 Nowacka Sylwia 15 2370
6 Pawlukiewicz Jarosława 17 4140

KADECI

Zajęte miejsce w GP 2015

Nazwisko i imię

Suma punktów GP 2015

Suma wagi ryb z zawodów





1

Strojwąs Wojciech

3

6499


2

Dederek Paweł

10

3795


3

Nowacki Grzegorz

10

2005


4

Grzelczak Dawid

12

2605


5

Dobrys Dominik

13

540


JUNIORZY

Zajęte miejsce w GP 2015

Nazwisko i imię

Suma punktów GP 2015

Suma wagi ryb z zawodów





1

Kubicki Bartłomiej

3

7190


2

Hrynda Adrian

9

1805


3

Ufniak Daniel

11

1970


4

Lewandowski Rafał

12

2470


5

Kajdas Damian

12

390


SENIORZY

Zajęte miejsce w GP 2015

Nazwisko i imię

Suma punktów GP 2015

Suma wagi ryb z zawodów





1

Lajzner Robert

11

10985


2

Bogdan Nowicki

16

9145


3

Kokociński Jacek

17

10535


4

Jańczak Andrzej

20

7655


5

Skład Marian

20

7420


6

Majewski Ryszard

26

7750


7

Chudziak Przemysław

28

6565


8

Kubicki Waldemar

31

6480


9

Jaz-Fechner Piotr

32

8745


10

Borowiak Marek

33

6320


11

Dembiński Szymon

38

4600


12

Złoczewski Andrzej

42

5595


13

Samuś Zbigniew

44

4760


14

Rękoś Jacek

45

5735


15

Zasowski Grzegorz

46

4380


16

Bielecki Jacek

47

3200


17

Żemajtis Zbigniew

51

4940


18

Nowacki Robert

52

4400


19

Jackowski Stanisław

52

2875


20

Parzy Mikołaj

54

4550


21

Pawlukiewicz Stanisław

56

4630


22

Dederek Henryk

59

2885


23

Jankowski Marek

61

3955


24

Król Wojciech

61

1490


25

Lewandowski Rafał

69

2405


26

Mielnik Stanisław

69

680


27

Skurdź Arkadiusz

70

670


28

Piter Paweł

71

780


29

Dziurla Tomasz

72

2300


30

Matuszewski Stanisław

72

660


31

Sobczuk Zygmunt

74

660


32

Kajdas Sławomir

76

0


Biuro koła czynne w poniedziałki

w godz.16.00 - 17.00

Wschowa, ul.Kopernika 7

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości