Spławikowe MŚ 2014

Oficjalny film z Mistrzostw Świata w Wędkarstwie Spławikowym, Chorwacja 2014.

61 Mistrzostwa Seniorów w Wędkarstwie Spławikowym odbyły się w najbardziej wysuniętym na północ rejonie Chorwacji graniczącym ze Słowenią i Węgrami. Ceremonia otwarcia zawodów miała miejsce w miejscowości Prelog , w pobliżu której znajduje się największe sztuczne jezioro i drugie co do wielkości w Chorwacji – Jezioro Dubrawa.
Łowiskiem był kanał łączący zbiornik elektrowni z rzeką Drawa. Warunki wędkowania były niezwykle trudne; na dnie liczne kamienie obrośnięte koloniami racicznic, głębokość do 9 metrów na środku kanału.
Mistrzostwa Świata zakończyliśmy na 5 miejscu w klasyfikacji drużynowej. Holendrzy nie oddali pola i obronili pierwsze miejsce z soboty, z Chorwacji wyjechali z tytułem mistrza świata i złotym medalem, Czesi po wygraniu drugiej tury przesunęli się na drugie miejsce, brązowy medal dla Serbów. Czwarte miejsce zajęli Hiszpanie, drużyna gospodarzy uplasowała się na szóstym miejscu.
W klasyfikacji indywidualnej tytuł mistrza świata wywalczył Serb Goran Radovic. Medal srebrny i brązowy dla Holendrów: drugie miejsce zajął Stefan Altena, trzecie Arjan Klop.

Producentem filmu jest grupa KLI ART MEDIA.

Kamera/Montaż - Łukasz Klimczyk
Dźwięk/lektor - Łukasz Klimczyk/ Piotr Baran
Tekst - Józef Wróblewski
Tłumaczenie - Magdalena Dąbrowska
Grafika - Mateusz Klimczyk

Od 4 stycznia 2021 r.

biuro koła czynne w poniedziałki

w godz. 16.00 - 18.00

oraz

wtorek, środa, czwartek, piątek

w godz. 16.00 - 17.00

PSR Leszno

tel. kom. 512 260 506

PSR Zielona Góra

tel. kom. 666 810 302

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości