Aktualności 2020

W dniach od 2.06 do 4.06 włącznie na j.Dąbie w Wygnańczycach odbywać się będą ćwiczenia Państwowej Straży Pożarnej. Podczas wędkowania mogą występować trudności.


VI Zawody Spławikowe „55+”Łęgoń14.06.2020 Odwołane. Przepraszam ale fizycznie i mentalnie nie mogę tych zawodów zorganizować. Szkoda jak do tej pory były to zawody, które łączyły, cieszyły się popularnością, ale wirusek wszystko pomieszał, nie dam rady (fizycznie też) przeprowadzić tych zawodów.

Koło nr 181 we Wschowie informuje zainteresowanych, że zawody wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, nie odbędą się w wyznaczonym terminie tj. 7.06.2020. Nowy termin zawodów zostanie podany w późniejszym czasie.
Jest to spowodowane rozporządzeniami rządu w związku z wirusem.

Może to: za małe czapki (i uciskają), za dużo słońca (lekki udar), procenty w organiźmie, chęć popisania się, wyłączają myślenie i powodują, że pseudowędkarze dewastują to co zostało dla nich zrobione. Kradną np. tablice oznaczające parkingi dla wędkarzy, rozpalają grila na kładkach (wyremontowanych w tym roku) pozostawiają śmieci po swojej wizycie.
Szkoda pracy grupy osób zaangażowanych w poprawianie warunków wędkowania i szkoda pieniędzy nas wszystkich członków koła. Sami pomyślcie jak nazwać takiego ... . Poniżej przykład:W dziale "Do pobrania" na stronie internetowej okręgu Poznań- "Dla Wędkarzy" zamieszczono do pobrania druk rejestru amatorskiego połowu ryb na rok 2020 bezpośredni link do pobrania rejestru: http://www.pzw.org.pl/pliki/...rejestr_apr.pdf


Sprzedaż zezwoleń na 2020 r.

w każdy poniedziałek

godz. 16.00 - 17.00

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości